Sociálni inovátori, družstvo, Zrínskeho 1205/9, Bratislava 811 03, Slovensko

flexipraca@flexipraca.sk  |   +421-948-833-057

  • Facebook Social Icon

© 2017 Sociálni inovátori

10-Jan-2018

31-Aug-2017

Please reload

Aktuálne

RADOSŤ UČIŤ

January 10, 2018

1/4
Please reload

RADOSŤ UČIŤ

10-Jan-2018

 

PUBLICOM s.r.o. pôsobí na Slovensku už od roku 2004, pričom v roku 2006 rozšírila svoje aktivity i do Českej republiky založením dcérskej spoločnosti. Na začiatku svoje hlavné aktivity zamerala na výrobu inforgrafických tabúľ a iných študijných vizuálnych materiálov na podporu vvučovacieho procesu žiakov. Tie boli neskôr rozšírené o portál datakabinet.sk a .cz, ktorého hlavným cieľom je tvorba a poskytovanie kvalitných online vzdelávacích materiálov pre inšpiráciu učiteľov, žiakov aj rodičov, potrebných pre dosahovanie výchovno-vzdelávacích cieľov v rámci prípravy v škole, ale i v domácom prostredí.

 

Študijné materiály tvorí jednak kvalitný team pedagógov, grafikov a redaktorov, jednak samotní učitelia. Vzniká tak “sociálna sieť” učiteľov, ktorí sa prostredníctvom portálu vzájomne inšpirujú. 

 

Portál poskytuje vzdelávacie materiály pre všetky fázy vyučovacej hodiny, čím podporuje nielen kvalitu samotnej hodiny rozmanitými materiálmi, ale najmä šetrí kvalitným pedagógom ich cenný čas a energiu v procese prípravy na vyučovaciu hodinu tak, aby sa mohli viac a s väčším elánom venovať sebe a žiakom, ako človek človeku.

 

Takto sa spoločnosti PUBLICOM páčila spolupráca s nami:

 

Pravdupovediac, neveril som po skúsenostiach so správaním komerčných bánk na Slovensku, že je možné finančne podporiť projekt nášho typu. No ale, aj zázraky sa dejú a vďaka „sociálnym inovátorom“ a sociálnej banke sa nám podarilo, dúfame, definitívne finančne zastabilizovať a môžeme posunúť naše aktivity ďalej. Vďaka za vnímavý, angažovaný a promptný prístup.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Sledujte nás
Please reload

Archív
  • Facebook Basic Square
Zaujímavé