Braňo Čavoj, Nadácia Cvernovka

Úprimne povedané, nebyť vás, projekt Novej Cvernovky by sa zrealizoval len veľmi ťažko. Rekonštrukcia bývalej chemickej školy na Račianskej ulici bola nevyhnutná na to, aby sa vyše 40 kreatívnych ateliérov mohlo nasťahovať a pokračovať vo svojom pôsobení. Celý proces si vyždadoval naozaj nemalé finančné prostriedky a mnoho úsilia. Pomohli ste nam práve v čase, kedy hrozilo, že rekonštrukcia a naše plány sa celé zaseknú. Navyše komunikácia s vami bola nielen priateľská, ale vždy aj veľmi otvorená a vďaka tomu nás posúvala ďalej. Za to vám patrí veľká vďaka. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Mirety Dian, Zelený bicykel 

V roku 2020 bude na Slovensku už 10 miest, v ktorých sa ľudia budú môcť voziť na Zelených bicykoch. Bude si to ale vyžadovať ešte veľa vytrvalosti, neustáleho sa vzdelávania a naberania ďalších kolegov. Ak ale "narazíme" na takýchto milých a šikovných ľudí, možno to bude aj skôr :) Som naozaj veľmi rád, že som mal tú možnosť zoznámiť sa a od srdca ďakujem, že ste sa aspoň na chvíľu stali súčasťou nášho tímu a pomohli nám priblížiť sa k nášmu cieľu. Takto som to vnímal a cítil z každej našej komunikácie. Ďakujem.

Jozef Lukáč, Publicom

Pravdupovediac, neveril som po skúsenostiach so správaním komerčných bánk na Slovensku, že je možné finančne podporiť projekt nášho typu. No ale, aj zázraky sa dejú a vďaka „sociálnym inovátorom“ a sociálnej banke sa nám podarilo, dúfame, definitívne finančne zastabilizovať a môžeme posunúť naše aktivity ďalej. Vďaka za vnímavý, angažovaný a promptný prístup.

Peter Mészáros, 3LOBIT, o.z.

Od Zuzky a Vlasty sme dostali kvalitne vypracovaný business plán, ktorý nám dopomohol k želanému úveru. Musím sa poďakovať za ich dôslednosť a flexibilitu, s akou vypracovali tak finančnú ako aj obsahovú časť dokumentu. Naozaj dobrá práca!

Jaroslav Chrapko, dedoles.sk

Tvorba biznis plánu je veľká a komplexná úloha. Pri tvorbe toho svojho som si nevedel dať rady s pripravením kvalitnej finančnej projekcie pre svoj plán. Zuzka a Vlasta mi veľmi pomohli s pripravením profesionálnej finančnej projekcie a taktiež trochu skrotiť a upraviť obsahovú časť biznis plánu. Ukázať na veci, ktoré sú tam zbytočné a na informácie, ktoré mi v pláne chýbali. Nakoniec vznikol dokument na ktorý som naozaj hrdý a ktorý mi pomohol získať financovanie pre moje podnikanie.

Michal Gogola, Klub vodného póla

Spoluprácu so Sociálnymi inovátormi môžem hodnotiť len pozitívne. Profesionalita, ochota a ľudský prístup ľudí v Združení, boli tie aspekty, ktoré ja oceňujem! 

Marian Horanič, Bivio

Tím ľudí, ktorý nám pomáhal so získaním finančných prostriedkov zo sociálnej banky bol veľmi pohotový a adresný. Veľmi som ocenil priateľský a otvorený prístup a mediáciu komunikácie s predstaviteľmi banky. Asi iba vďaka Vašej angažovanosti sa nám podarilo úver získať a rozbehnúť náš projekt.

Michaela Mudroňová

​Človek v ohrození

Pri tvorbe business plánu na vytvorenie Agentúry práce sme boli spokojní s rýchlosťou aj kvalitou vypracovania dokumentu. 
Materiál bol pripravený precízne a komplexne.

Ivan Mako, Wasco

S Mikulášom, Vlastou a Zuzanou sme spolupracovali pri tvorbe podnikateľského zámeru, prostredníctvom ktorého sme zväčšili kapacitu práčovne. Prostredníctvom strategického nastavenia sme navýšili objem zakáziek o 4-násobok. Nepovažujeme za samozrejmosť, keď sa spojí dôvera, profesionalita a zdravý úsudok.

Michal Dobiáš, Galéria Jabloň

Sociálni inovátori sú naozaj super. Dostal som na nich odporúčania a ako neznámy týpek som ich požiadal o pomoc. Výzva bola veľká, v hre bolo vybudovanie Kultúrneho a kreatívneho centra v Prievidzi. A problém, ako vždy, boli peniaze. Sociálni inovátori mi poradili, navhli riešenie a vyšlo to. A nebolo to iba tak od stola v Bratislave, ako by ste si možno mysleli. Niekoľko krát sa prišli aj sami pozrieť a presvedčiť, či náš zámer má svoj príbeh a hlavne, či je realizovateľný. A naozaj si cením aj ich ľudskosť a obetavosť. Oni sú naozaj príkladom toho, že keď človek robí to, čo chce, a nie to, čo musí, tak mu to ide od ruky. A Zuzke, Vlastičke a Mikimu z tímu Sociálnych inovátorov, ide práca od ruky. Pretože je aj ich koníčkom. A úprimne ich ďakujem za pomoc.

Sociálni inovátori, družstvo, Zrínskeho 1205/9, Bratislava 811 03, Slovensko

flexipraca@flexipraca.sk  |   +421-948-833-057

  • Facebook Social Icon

© 2017 Sociálni inovátori